Birlik Turizm

Birlik Turizm

Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektörünün güçlü temsilcisi İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği(İHKİB), yapacağı etkinliklerle sektörün önüne ışık tutarak hazırladığı vizyon belgesi ile sektöre yol göstermek ve en önemlisi sektörel eğitim etkinliklerinin yürütülmesi ve takibini tek çatı altında toplamak üzere 1998 yılında İHKİB Eğitim Vakfı’nı kurmuştur.

 

İHKİB Eğitim Vakfı kurulduğu günden bu güne kadar Vakıf Senedinde belirtilen amaçlar doğrultusunda faaliyetlerine devam etmiştir.

 

Sürdürülebilir ihracat artışını yakalamak, daha katma değerli ürün üretmek, sektörün eğitim ve istihdam ihyacını karşılamak gibi hizmetleri kurduğu kuruluş veya platformlarla karşılamaya çalışan İHKİB, İhracatçı Birliklerinin yurt içi/yurt dışı biletlemeleri ve organizasyonlarına destek olmak üzere İHKİB EĞİTİM VAKFI bünyesinde Birlik Turizm Seyahat Acentesini kurmuştur.

 

Birlik Turizm, bir İHKİB Eğitim Vakfı kuruluşu olduğu için kar amacı gütmemekte, Bilet satışlarından ve organizasyonlardan elde edilen karları yine İHKİB Eğitim Vakfı aracılığı ile  Mesleki ve Teknik Eğitim vermek üzere protokol yapılan liselerde eğitim görmekte olan belirli sayıdaki öğrenciye burs olarak dağıtılmaktadır.

 

Bilet ve otel rezervasyon departmanları ile 7/24 esasına göre hizmet veren acentemiz, kaliteli şeffaf, güvenilir servisi ve uygun fiyatlarla hizmet sağlamayı ilke edinmiş olup acentemiz THY’nin uyguladığı Corporate Club Card sistemine de dahildir.

 

İHKİB Eğitim Vakfı sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
Kabul et Reddet